Hiomapaperilajitelma 50-osainen (A), ruskea, erittäin joustava KK 114F 5 KARKETTA 5 karkeutta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tiiviisti kudottu, kestävä ja erittäin joustava puuvillakangas (öljyn- ja petrolinkestävä), jossa on tasaisesti levitetty, täyshartsisidottu normaalikorundi (A). Mukautuu täydellisesti työkappaleen geometriaan.
Ei rispaannu, maksimaalinen hiontateho ja pitkä kestoikä. Arkkikoko 230 × 280 mm.
Käyttötiedot
Yleiskäyttöön, erityisesti käsinhiontaan (kumipalikka nro 557600).
Toimitussisältö
Kussakin 10 arkkia karkeuksissa 60, 80, 120, 180, 320.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hiomapaperin pituus | 280 mm |
|---|---|
| Hiomapaperin leveys | 230 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 230×280 mm |
| Sarja | KK114F |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G5569105GRITS |
|---|---|
| EAN | 4018875000533 |