Hiomapaperikangas (A) vankka, erittäin joustava 230×280 mm 40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tiheäkudoksinen, vankka ja erittäin joustava puuvillakangas (öljyn- ja petrolinkestävä), jossa tasaisesti levitetty, täyshartsisidottu normaalirakeisuus (A). Täydellinen mukautuminen kappaleen geometriaan.
Ei rispaannu, paras hiomateho ja pitkä kestävyys.Arkkikoko 230×280 mm.
Erittäin vankka ja joustava hiomakangas (öljyn- ja petrolinkestävä). Sopii täydellisesti kappaleen geometriaan. Voidaan repäistä pituussuunnassa siistein reunoihin ja suorilla langoilla ilman rispaantumista.
Käyttötiedot
Yleiskäyttöön, pääasiassa käsinhiontaan (kumipalikka nro 557600).
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hiomapaperin pituus | 230 mm |
|---|---|
| Hiomapaperin leveys | 280 mm |
| Hioma-aine | Korundi |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 230×280 mm |
| Hienousaste | karkea |
| Raekoko | 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G55679040 |
|---|---|
| EAN | 4045197808431 |