Hiomakangas (A) ruskea, erittäin joustava KK 114 F 230×280 mm 600
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tiheäkudoksinen, kestävä ja erittäin joustava puuvillakangas (öljyn- ja petroleuminkestävä), jossa tasaisesti jakautunut, täyshartsisidottu normaalirake (A). Täydellinen mukautuminen työkappaleen geometriaan.
Ei rispaannu, erittäin tehokas hionta ja pitkä käyttöikä.Arkkikoko 230×280 mm.
Tyyppi VSM KK 114 F: kangas, ruskea, erittäin suureen kulumiseen. Tämä laatu on erittäin taipuisa, öljynkestävä ja voidaan repäistä pituussuunnassa siisteillä reunoilla ja suorilla kuiduilla ilman rispaantumista.
Käyttötiedot
Yleiskäyttöön, pääasiassa käsinhiontaan (kumipalikka nro 557600).
Rakenne
Tyyppi Starcke 531 JFF, erittäin joustava, täydellinen armatuurien hiontaan.
Rakenne
Tiheästi kudottu, kestävä ja erittäin joustava puuvillakangas (öljyn- ja petrolinkestävä) tasaisesti sirotellulla, täyshartsisidoksella kiinnitetyllä normaalirakeella (A). Täydellinen mukautuminen työkappaleen geometriaan.
Ei rispaannu, maksimaalinen hiontateho ja pitkä kestoikä. Arkkikoko 230×280 mm.
Tyyppi VSM KK 114 F: kangas, ruskea erittäin kovaan kulutukseen. Tämä laatu on erittäin taipuisa, öljynkestävä ja voidaan repiä pituussuunnassa siistein reunoin ja suorilla kuiduilla ilman rispaantumista.
Käyttötiedot
Yleiskäyttö, pääasiassa käsinhiontaan (kumipalikka nro 557600).
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hiomapaperin pituus | 230 mm |
|---|---|
| Hiomapaperin leveys | 280 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 230×280 mm |
| Hienousaste | kiillotus |
| Sarja | KK114F |
| Valmistajan merkintä | Starcke 531 JFF, |
| Raekoko | 600 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G556900600 |
|---|---|
| EAN | 4002748327452 |