Pyörivä miniviila Z9 – erittäin karkea (ei-rauta/alumiini) VHM
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
GARANT-pyöröviilat valmistetaan ensiluokkaisista kovametallilaaduista, joilla on suuri sitkeys ja maksimaalinen leikkuusärmän vakaus nykyaikaisissa CNC-koneissa. Jos pään halkaisija on suurempi kuin varren halkaisija, varsi on terästä. Muussa tapauksessa myös varsi on kovametallia.
Pyörivä HM-miniviila, varsi-⌀ 3 mm.
Käyttötiedot
Sopii käytännössä kaikille materiaaleille sekä käsikäyttöön että teollisuusroboteille. Jäysteenpoistoon, särmän murtamiseen, siistimiseen sekä hitsaussaumojen ja pintojen työstöön.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyörivä viila |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Muotin kuvaus | Sylinterimäinen |
| Pään pituus | 13 mm |
| Lyhenne hammastus | Z9 |
| Hammasjako | erittäin karkea (ei-rautametallit / alumiini) |
| Sarja | Viilaus Z9 |
| Kokonaispituus | 40 mm |
| Muoto | C0313 |
| Pään ⌀ | 3 mm |
| Varren ⌀ | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 546908 |
|---|---|
| EAN | 4045197804976 |