Pyörivä miniviila Z7 – keskikarkea, kaksoishammastus X-cut VHM
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
GARANT-pyöröviilat valmistetaan ensiluokkaisista kovametallilaaduista, joilla on suuri sitkeys ja maksimaalinen leikkuusärmän vakaus nykyaikaisissa CNC-koneissa. Jos pään halkaisija on suurempi kuin varren halkaisija, varsi on terästä. Muuten myös varsi on kovametallia.
Pyörivä HM-miniviila, varsi-⌀ 3 mm.
Käyttötiedot
Sopii käytännössä kaikille materiaaleille sekä käsikäyttöön että teollisuusroboteille. Purseenpoistoon, reunojen murtamiseen, siistimiseen sekä hitsaussaumojen ja pintojen työstöön.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyöröviila |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Muotin kuvaus | Liekkimuoto |
| Pään pituus | 13 mm |
| Lyhenne hammastus | Z7 |
| Hammasjako | keskitaso |
| Hammastustyyppi | siksakhammastuksella |
| Sarja | Viilan hammastus Z7 |
| Kokonaispituus | 43 mm |
| Muoto | H0613 |
| Pään ⌀ | 6 mm |
| Varren ⌀ | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 546900 |
|---|---|
| EAN | 4045197156891 |