Pyörivä miniviila GARANT Master Uni – keskikarkea VHM M0613
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pyörivä HM-miniviila, varren ⌀ 3 mm.
Käyttötiedot
Sopii käytännössä kaikille materiaaleille, sekä käsikäyttöön että teollisuusrobotteihin. Purseenpoistoon, särmän murtamiseen, viimeistelyyn sekä hitsisaumojen ja pintojen työstöön.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyöröviila |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Pitkä kiinnike | ei |
| Muotin kuvaus | Kärkikartio |
| Pään pituus | 13 mm |
| Sarja | Master Uni |
| Kokonaispituus | 43 mm |
| Pään ⌀ | 6 mm |
| Varren ⌀ | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G546906M0613 |
|---|---|
| EAN | 4069515035996 |