Pyörivä miniviila GARANT Master Uni – keskikarkea VHM D0605
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyörivä HM-miniviila, varsi-⌀ 3 mm.
Käyttötiedot
Sopii käytännössä kaikille materiaaleille, sekä käsikäyttöön että teollisuusroboteille. Jäysteenpoistoon, särmänmurtamiseen, viimeistelyyn sekä hitsisaumojen ja pintojen työstöön.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyöröviila |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Pitkä kiinnike | ei |
| Muotin kuvaus | Pallomuoto |
| Pään pituus | 5 mm |
| Sarja | Master Uni |
| Kokonaispituus | 35 mm |
| Pään ⌀ | 6 mm |
| Varren ⌀ | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G546906D0605 |
|---|---|
| EAN | 4069515032131 |