Pyörivä miniviila GARANT Master Uni – keskikarkea VHM D0302
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pyörivä HM-miniviila, varren ⌀ 3 mm.
Käyttötiedot
Sopii käytännössä kaikille materiaaleille, sekä käsikäyttöön että teollisuusrobotteihin. Purseenpoistoon, särmän murtamiseen, viimeistelyyn sekä hitsisaumojen ja pintojen työstöön.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyöröviila |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Pitkä kiinnike | ei |
| Muotin kuvaus | Pallomuoto |
| Pään pituus | 2 mm |
| Sarja | Master Uni |
| Kokonaispituus | 40 mm |
| Pään ⌀ | 3 mm |
| Varren ⌀ | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G546906D0302 |
|---|---|
| EAN | 4069515032117 |