Pyöröviila Z9 – erittäin karkea (ei-rauta/alumiini) VHM As1225
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Pyörivä viila Z9 – erittäin karkea (ei-rautamet./alum.)MalliMuoto AS sylinteri (ZYAS) pääleikkauksella.
Rakenne
Varren ⌀ 6 mm.
GARANT-pyöröviilat valmistetaan ensiluokkaisista kovametallilaaduista, joilla on korkea sitkeys ja maksimaalinen leikkuusärmän vakaus moderneissa CNC-koneissa. Jos pään halkaisija on suurempi kuin varren halkaisija, varsi on valmistettu teräksestä. Muussa tapauksessa myös varsi on kovametallia.
Käyttötiedot
Soveltuvat käytännössä kaikille materiaaleille, sekä käsikäyttöön että teollisuusroboteissa. Jäysteenpoistoon, reunojen murtamiseen, viimeistelyyn sekä hitsausliitosten ja pintojen työstöön.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Varren ⌀ | 6 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Pyöröviila |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Muotin kuvaus | Sylinteri pääleikkauksella |
| Pään pituus | 25 mm |
| Lyhenne hammastus | Z9 |
| Hammasjako | erittäin karkea (ei-rautamet. / alumiini) |
| Muoto | AS1225 |
| Kokonaispituus | 65 mm |
| Pään ⌀ | 12 mm |
| Varren ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G540709AS1225 |
|---|---|
| EAN | 4045197679796 |