Pyöröviila Z 3 - keskikarkea, lastunmurtajalla HSS M1225
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi-⌀ 6 mm.
HSS:stä valmistettu pyörivä viila tärinäkriittisiin sovelluksiin.
Käyttötiedot
Sopivat käytännössä kaikille materiaaleille sekä käsikäyttöön että teollisuusroboteille. Purseenpoistoon, särmän murtamiseen, siistimiseen sekä hitsisaumojen ja pintojen työstöön.
Rakenne
Muoto: teräkartio (SKM).
Rakenne
Varren ⌀ 6 mm.
HSS:stä valmistettu pyörivä viila värähtelykriittisiin käyttökohteisiin.
Käyttötiedot
Soveltuu käytännössä kaikille materiaaleille sekä käsikäyttöön että teollisuusroboteille. Purseenpoistoon, särmän murtamiseen, viimeistelyyn sekä hitsisaumojen ja pintojen työstöön.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyöröviila |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Muotin kuvaus | Teräkartio |
| Pään pituus | 25 mm |
| Lyhenne hammastus | Z3 |
| Hammasjako | keskikarkea |
| Hammastustyyppi | lastunmurtajalla |
| Sarja | Viilan hammastus Z3 |
| Kokonaispituus | 65 mm |
| Muoto | M1225 |
| Pään ⌀ | 12 mm |
| Varren ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G540800M1225 |
|---|---|
| EAN | 4045197156211 |