Pyöröviila Z 3 - keskikarkea, lastunmurtajalla HSS C0616
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varren ⌀ 6 mm.
HSS:stä valmistettu pyöröviila tärinäherkkiin käyttökohteisiin.
Käyttötiedot
Sopivat käytännössä kaikille materiaaleille sekä käsikäyttöön että teollisuusroboteille. Purseenpoistoon, särmän murtamiseen, viimeistelyyn sekä hitsaussaumojen ja pintojen työstöön.
Rakenne
Pyöristetty sylinterimuoto (WRC).
Rakenne
Varren ⌀ 6 mm.
HSS:stä valmistettu pyörivä viila värähtelykriittisiin käyttökohteisiin.
Käyttötiedot
Soveltuu käytännössä kaikille materiaaleille sekä käsikäyttöön että teollisuusroboteille. Purseenpoistoon, särmän murtamiseen, viimeistelyyn sekä hitsisaumojen ja pintojen työstöön.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyöröviila |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Muotin kuvaus | Sylinterimäinen (WRC) |
| Pään pituus | 20 mm |
| Lyhenne hammastus | Z3 |
| Hammasjako | keskikarkea |
| Hammastustyyppi | lastunmurtajalla |
| Sarja | Viilauritus Z3 |
| Kokonaispituus | 60 mm |
| Muoto | C0616 |
| Pään ⌀ | 6 mm |
| Varren ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G540800C0616 |
|---|---|
| EAN | 4045197156068 |