Pyöröviila Z 3 - keskikarkea, lastunmurtajalla HSS As0616
- Tuotemerkki
- Holex
- Tuotenumero
- G540800AS0616
- Varastotilanne
- 780kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Styckpris:
7,71€
Tuotekuvaus
Rakenne
Varren ⌀ 6 mm.
HSS:stä valmistettu pyörivä viila värähtelykriittisiin käyttökohteisiin.
Käyttötiedot
Soveltuu käytännössä kaikille materiaaleille sekä käsikäyttöön että teollisuusroboteille. Purseenpoistoon, särmän murtamiseen, viimeistelyyn sekä hitsisaumojen ja pintojen työstöön.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyöröviila |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Muotin kuvaus | Sylinteri, jossa päätyleikkaus |
| Pään pituus | 16 mm |
| Lyhenne hammastus | Z3 |
| Hammasjako | keskikarkea |
| Hammastustyyppi | lastunmurtajalla |
| Sarja | Viilan hammastus Z3 |
| Kokonaispituus | 58 mm |
| Muoto | AS0616 |
| Pään ⌀ | 6 mm |
| Varren ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G540800AS0616 |
|---|---|
| EAN | 4045197156020 |