Pyöröviila Z 3 - keskikarkea, lastunmurtajalla HSS G1630
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varren Ø 6 mm.
HSS:stä valmistettu pyörivä viila värinäkriittisiin käyttökohteisiin.
Käyttötiedot
Sopii käytännössä kaikille materiaaleille sekä manuaaliseen käyttöön että teollisuusroboteille. Purseenpoistoon, särmän murtamiseen, viimeistelyyn sekä hitsaussaumojen ja pintojen työstöön.
Rakenne
Muoto: kärki-/kaari (SPG).
Rakenne
Varren ⌀ 6 mm.
HSS:stä valmistettu pyörivä viila värähtelykriittisiin käyttökohteisiin.
Käyttötiedot
Soveltuu käytännössä kaikille materiaaleille sekä käsikäyttöön että teollisuusroboteille. Purseenpoistoon, särmän murtamiseen, viimeistelyyn sekä hitsisaumojen ja pintojen työstöön.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyöröviila |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Muotin kuvaus | Kärkikaari |
| Pään pituus | 30 mm |
| Lyhenne hammastus | Z3 |
| Hammasjako | keskikarkea |
| Hammastustyyppi | lastunmurtajalla |
| Sarja | Viilan hammastus Z3 |
| Kokonaispituus | 70 mm |
| Muoto | G1630 |
| Pään ⌀ | 16 mm |
| Varren ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G540800G1630 |
|---|---|
| EAN | 4045197156181 |