Pyöröviila Z FINE – erittäin hieno VHM
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varren ⌀ 6 mm.
GARANT-pyöröviilat valmistetaan ensiluokkaisista kovametallilaaduista, joilla on suuri sitkeys ja maksimaalinen leikkuusärmän vakaus nykyaikaisissa CNC-koneissa. Jos pään halkaisija on suurempi kuin varren halkaisija, varsi on terästä. Muussa tapauksessa myös varsi on kovametallia.
Käyttötiedot
Sopivat käytännössä kaikille materiaaleille, sekä käsikäyttöön että teollisuusrobotteihin. Purseenpoistoon, särmien murtamiseen, viimeistelyyn sekä hitsisaumojen ja pintojen työstöön.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyörivä jyrsin |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Muotin kuvaus | Kärjen kaari |
| Pään pituus | 18 mm |
| Lyhenne hammastus | Z FINE |
| Hammasjako | erittäin hieno |
| Sarja | Viiluhammastus Z FINE |
| Kokonaispituus | 50 mm |
| Muoto | G0618 |
| Pään ⌀ | 6 mm |
| Varren ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 540440 |
|---|---|
| EAN | 4045197725783 |