Pyörivä viila, viilauritus INOX – karkea, VHM F1225
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Innovatiivinen hammastusgeometria mahdollistaa erittäin korkean työstötehon yhdistettynä rauhalliseen käyntiin ja hyvään ohjattavuuteen. Erinomainen lastunmuodostus ja pinnanlaatu, vähäinen lämmön siirtyminen materiaaliin (ei päästövärejä). Varren Ø 6 mm.
Käyttötiedot
Optimoitu austeniittisten, ruostumattomien ja haponkestävien teräslaatujen, pehmeiden titaaniseosten sekä värimetallien työstöön.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyörivä viila |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Muotin kuvaus | Pyörökaari |
| Pään pituus | 25 mm |
| Lyhenne hammastus | INOX |
| Hammasjako | karkea |
| Kokonaispituus | 65 mm |
| Muoto | F1225 |
| Pään ⌀ | 12 mm |
| Varren ⌀ | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G547200F1225 |
|---|---|
| EAN | 4007220900567 |