Pyöröviila GARANT Master Uni – medium VHM
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
GARANT-jyrsintapit valmistetaan kovametallista, jolla on suuri suorituskyky ja sitkeys sekä mahdollisimman korkea teräsärmän vakaus, ja ne valmistetaan yksinomaan kaikkein moderneimmilla CNC-koneilla. Varsi on terästä, kun pään halkaisija on suurempi kuin varren halkaisija, muussa tapauksessa myös varsi on kovametallia.
Varren pituus 200 mm (voidaan katkaista).
Varren halkaisija 6 mm.
Käyttötiedot
Sopii sekä käsikäyttöön että teollisuusrobottikäyttöön lähes kaikille materiaaleille. Purseenpoistoon, särmänmurtamiseen, viimeistelyyn, hitsisaumojen ja pintojen työstöön.
Älä käynnistä konetta, ennen kuin pyöröviila on työkappaleessa.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pyörivä viila |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Muotin kuvaus | Pallo |
| Pään pituus | 10 mm |
| Sarja | GARANT Master Uni |
| Kokonaispituus | 210 mm |
| Pään ⌀ | 12 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 540355 |
|---|---|
| EAN | 4067263736851 |