Lamellihiomalaikka, aaltomainen hiomanailon, ⌀ 100×50 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vakiomitat ⌀ 100×100 mm sekä kapea malli ⌀ 100×50 mm pienten pintojen työstöön. Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm yleiskiilauralla.
Sinimuotoon aseteltu hiomanailon ilman leikattua reunaa.
Käyttötiedot
Soveltuu mattakiillotukseen ja kiillotukseen ilman porrastuksia.
Huomautus
Käytä väliholkkisarjaa nro 568439 leveyden tasaamiseen kapeilla teloilla ⌀ 100×50 mm.
Rakenne
Sekoitettu piikarbidin (SiC) kanssa.
Rakenne
Vakiomitat ⌀ 100×100 mm tai kapea malli ⌀ 100×50 mm pienten pintojen työstöön. Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm yleiskiilauralla.
Siniaaltomaisesti ladottu hiomanailon ilman leikattua reunaa.
Käyttötiedot
Porrastamattomaan mattakiillotukseen ja kiillotukseen.
Huomautus
Käytä välikappalerengassarjaa nro 568439 leveyden tasaamiseen kapeissa teloissa ⌀ 100×50 mm.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Rullan leveys | 50 mm |
|---|---|
| Hylsyn ⌀ | 100 mm |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Tuotetyyppi | Laikkalamellihiontarulla |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 100×50 mm |
| Vastaava raekoko | 400 |
| Hioma-alusta | puhdistushiomanailon |
| Suositeltu kierrosluku | 2800 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 568479 |
|---|---|
| EAN | 4045197680709 |