Lamellihiomarulla, hiomanailon (A) / kangas (A) 80CRS 80crs
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vakiomitat ⌀ 100×100 mm tai kapea malli ⌀ 100×50 mm pienten pintojen työstöön. Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm yleiskiilauraa varten.
Hiomakankaan ja hiomanailonin yhdistelmä.
Käyttötiedot
Hiomatulos vastaa hiomakangasta, raekoko 80/120; voidaan käyttää myös naarmujen poistoon tai mattakiillotukseen.
Huomautus
Käytä väliholkkisarjaa nro 568439 leveyden tasaamiseen kapeilla rullilla ⌀ 100×50 mm.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Rullan leveys | 100 mm |
|---|---|
| Hylsyn ⌀ | 100 mm |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Tuotetyyppi | Lamellihiomahylsy |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 100×100 mm |
| Vastaava raekoko | 80 |
| Suositeltu kierrosluku | 2800 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G56847380CRS |
|---|---|
| EAN | 4045197924599 |