Lamellihiontarulla hiomanauhalla (ZA) ⌀ 100×100 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vakiomitat ⌀ 100×100 mm sekä kapea malli ⌀ 100×50 mm pienten pintojen työstöön. Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm yleiskiilauralla.
Erittäin kulutusta kestävä ja hienorakenteinen hiomakangas zirkonikorundilla (ZA). Ihanteellinen ruostumattoman teräksen työstöön.
Huomautus
Käytä välirengassarjaa nro 568439 leveyden tasaamiseen kapeissa teloissa ⌀ 100×50 mm.
Käyttötiedot
Pintojen nopea puhdistus ja siloitus.
Malli
Vakiokoko ⌀ 100×100 mm tai kapea malli ⌀ 100×50 mm pienten pintojen työstöön. Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm, yleiskiilaura.
Erittäin kestävä ja hienorakenteinen zirkoniakorundilla (ZA) varustettu hiomakangas. Ihanteellinen ruostumattoman teräksen työstöön.
Huomautus
Käytä väliholkkisarjaa nro 568439 leveyden tasaukseen kapeilla rullilla ⌀ 100×50 mm.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Reiän ⌀ | 19 mm |
|---|---|
| Rullan leveys | 100 mm |
| Hylsyn ⌀ | 100 mm |
| Hionta-aineen nimike | ZA |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Tuotetyyppi | Hiomakangaslamellirulla |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 100×100 mm |
| Hioma-aine | zirkoniumoksidi (ZA) |
| Vastaava raekoko | 100 |
| Hioma-alusta | puhdistushiomanailon |
| Suositeltu kierrosluku | 2800 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 568477 |
|---|---|
| EAN | 4062406287092 |