Laikkalamelliharja hiomanailon (karkea) CRS Crs
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vakiomitta ⌀ 100×100 mm. Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm yleiskiilauralla.
Karkea puhdistuskangas, aggressiivinen ja pitkäikäinen.
Käyttötiedot
Hilseen, ruosteen, päästövärien ja lakkajäämien nopea poisto. Tasainen naarmukuvio koko pinnalla.
Pitkä käyttöikä.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Rullan leveys | 100 mm |
|---|---|
| Hylsyn ⌀ | 100 mm |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 100×100 mm |
| Hioma-alusta | karkea puhdistushiomanailon |
| Suositeltu kierrosluku | 2800 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G568476CRS |
|---|---|
| EAN | 4062406297978 |