Lamellihiontarulla hiomakangas (A) ⌀ 100×100 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vakiomitat ⌀ 100×100 mm sekä kapea malli ⌀ 100×50 mm pienten pintojen työstöön. Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm, yleiskiilauralla.
Nylonkangas päällystetty normaalikorundilla (A).
Huomautus
Käytä välikerengassarjaa nro 568439 leveyden tasaamiseen kapeilla teloilla ⌀ 100×50 mm.
Käyttötiedot
Nopea pintojen puhdistus ja silotus.
Malli
Vakiomitta ⌀ 100×100 mm tai kapea malli ⌀ 100×50 mm pienten pintojen työstöön. Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm yleiskiilauralla.
Nylonkangas, päällystetty normaalikorundilla (A).
Huomautus
Käytä välikiekkosarjaa nro 568439 leveyden tasaamiseen kapeissa rullissa ⌀ 100×50 mm.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Reiän ⌀ | 19 mm |
|---|---|
| Rullan leveys | 100 mm |
| Hylsyn ⌀ | 100 mm |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Tuotetyyppi | Hiomakangaslamellirulla |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 100×100 mm |
| Vastaava raekoko | 100 |
| Hioma-alusta | puhdistushiontanailon |
| Suositeltu kierrosluku | 2800 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 568475 |
|---|---|
| EAN | 4045197526731 |