Lamellihiomarulla hiomakangas (A) ⌀ 100×50 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vakiomitta ⌀ 100×100 mm sekä kapea malli ⌀ 100×50 mm pienten pintojen työstöön. Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm yleiskiilauralla.
Nylonkangas pinnoitettu normaalikorundilla (A).
Huomautus
Käytä välikerenkassarjaa nro 568439 leveyden tasaamiseen kapeissa valssissa ⌀ 100×50 mm.
Käyttötiedot
Hienoa hiomanailonia kevyisiin puhdistustöihin ja tasaisen pinnan viimeistelyyn.
Rakenne
Vakiomitta ⌀ 100×100 mm tai kapea malli ⌀ 100×50 mm pienten pintojen työstöön. Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm yleiskiilauralla.
Nylonkangas pinnoitettu normaalikorundilla (A).
Huomautus
Käytä välirengassarjaa nro 568439 leveyden tasaamiseen kapeilla rullilla ⌀ 100×50 mm.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Reiän ⌀ | 19 mm |
|---|---|
| Rullan leveys | 50 mm |
| Hylsyn ⌀ | 100 mm |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Tuotetyyppi | Kangaslammellihiomatela |
| Tuotenimen attribuutti | ⌀ 100×50 mm |
| Vastaava raekoko | 180 |
| Hioma-alusta | puhdistushiomanailon |
| Suositeltu kierrosluku | 2800 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 568474 |
|---|---|
| EAN | 4045197680631 |