Huopahiomanauha (A) SC-BS 30 × 533 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Synteettinen nailonhuopa, hiomarakeiden sideaineena keinohartsi − pitkä kestoikä, tasalaatuinen pinnan viimeistely, vähäinen lämmönkehitys.
Joustava huopanauha käytettäväksi käsikäyttöisissä koneissa.
Käyttö
Esihiottujen tai harjattujen pintojen jälkihiontaan, tulokset säilyvät muuttumattomina ja toistettavina. Myös irtoruosteen, kevyen lian ja värjäytymien poistamiseen.
Käyttötiedot
P
10 m/s
H
10 m/s
H
10 m/s
H
10 m/s
P
10 m/s
N
10 m/s
K
10 m/s
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Hiomanauhan pituus | 533 mm |
| Hiomanauhan leveys | 30 mm |
| Tuotetyyppi | Hiomanylonhihna |
| Tuotenimen attribuutti | 30×533 mm |
| Hienousaste | erittäin hieno |
| Vastaava raekoko | 280 |
| Sarja | SC-BS |
| Väri | sininen |
| Toteutus | A very fine |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 558498 |
|---|---|
| EAN | 2050001948656 |