Huopahiomanauha (A) DF-BL 13 × 457 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kestävä ja joustava kuitukankainen hiomanauha, erinomainen särmänkestävyys.
Käyttö
Purseenpoistoon, mattaukseen ja viimeistelyyn.
Mittansa pitävä tekstiilialusta soveltuu erityisesti voimakkaaseen kuormitukseen paineilmahiomakoneissa.
Käyttötiedot
P
20 m/s
H
20 m/s
H
20 m/s
H
20 m/s
P
20 m/s
N
20 m/s
K
20 m/s
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Hiomanauhan pituus | 457 mm |
| Hiomanauhan leveys | 13 mm |
| Tuotetyyppi | Hiomanailonnauha |
| Tuotenimen attribuutti | 13×457 mm |
| Hienousaste | keskikarkea |
| Vastaava raekoko | 180 |
| Sarja | DF-BL |
| Väri | punainen |
| Toteutus | A medium |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 558477 |
|---|---|
| EAN | 4046719343904 |