Hiomanailonnauha (A) 20×520 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Synteettinen hiomanailon, jossa hiomajyvät on sidottu fenolihartsiliimalla; pitkä käyttöikä, tasainen pinnanlaatu ja vähäinen lämmönmuodostus.
Käyttötiedot
Esihiottujen tai harjattujen pintojen viimeistelyhiontaan tasalaatuisiin ja toistettaviin tuloksiin. Sopii myös ruostekalvon, kevyen lian ja värjäytymien poistoon.
Käyttötiedot
P
10 m/s
H
10 m/s
H
10 m/s
H
10 m/s
P
10 m/s
N
10 m/s
K
10 m/s
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Hiomanauhan pituus | 520 mm |
| Hiomanauhan leveys | 20 mm |
| Tuotetyyppi | Nylonhiomanauha |
| Tuotenimen attribuutti | 20×520 mm |
| Hienousaste | karkea |
| Vastaava raekoko | 100 |
| Väri | ruskea |
| Toteutus | En coarse |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 558481 |
|---|---|
| EAN | 4018875117019 |