Soft-Pad-sarja, 20 osaa pehmeä 140×115×5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Soft-Pad, painetta tasoittava vaahtomuovirakenne. Pinnoitettu korundilla (A).
1-puolinen pinnoitus.
Etu
- Joustava, ei taitoksia eikä laskoksia.
- Kaikki sienet myös märkähiontaan sopivia.
- Vähäinen tukkeutuvuus, pestävä.
Käyttö
Muotojen, reunojen ja vaikeapääsyisten paikkojen viimeistelyhiontaan, esim. ennen maalausta, puhdistusta. Märkä- ja kuivahionta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hiomasieni |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 140×115×5 mm |
| Pituus | 140 mm |
| Leveys | 115 mm |
| Korkeus | 5 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi (A) |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Sienien/tyynyjen määrä | 20 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 557545 |
|---|---|
| EAN | 4046719201723 |