Soft Pad -rulla, pehmeä 100 mm × 24 m
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Soft Pad -rulla, toiselta puolelta päällystetty normaalikorundilla (A).
Keraamipinnoite pitempää käyttöikää varten. Säilytys käytännöllisessä annostelulaatikossa, jossa on katseluaukko nopeaa määrän tunnistusta varten.
Etu
Puhdas vaahtomuovinen kantamateriaali. Näin saavutetaan mahdollisimman suuri joustavuus ja estetään jyvien irtoaminen. Vierasaineiden tunkeutuminen työkappaleen pintaan vähenee liuotinvapaan sidonnan ansiosta.
200 perforoitua laikkaa, kukin 100×120×3 mm.
Käyttötiedot
Muotojen ja reunojen hienohionta sekä vaikeapääsyisissä paikoissa, esim. maalauksen esivalmistelu, puhdistus. Märkä- ja kuivahionta.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hiontasieni |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 100 mm × 24 m |
| Pituus | 120 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 3 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi (A) |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Sienien/tyynyjen määrä | 200 |
| Pinnoitettujen pintojen määrä | 1 |
| Hienousaste | mikrofin |
| Raekoko | 1500 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 557460 |
|---|---|
| EAN | 4062406155926 |