Hiomahuopa-arkki 158×224 mm
Styckpris:
3,17€
Pris i tal om 10:
1,66€
Pris i tal om 20:
2,65€
Tuotekuvaus
Malli
Synteettinen nailonhuopa - hiomarakeet on sidottu keinohartsiin.
Etu
- Mukautuu työkappaleen muotoon.
- Avoin rakenne estää tukkeutumisen ja vähentää lämmönkehitystä.
- Tasainen, kerrasta toiseen samanlainen hiontajälki.
- Kuiva- ja märkähiontaan.
- Ei sisällä ruostuttavia ainesosia.
Käyttö
Käsinhiontaan, hiomatukeen nro 556020 tai laahauskoneeseen.
Käyttö
Karkea ja hankaava: poistaa ruosteen, irtoruosteen ja pinnan epäpuhtaudet. Vanhojen maalien, lakkojen, muovien ja kumiosien karhentamiseen (esim. ennen liimausta).
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nylonhioma-arkki |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 158×224 mm |
| Pituus | 224 mm |
| Leveys | 158 mm |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Hienousaste | karkea |
| Vastaava raekoko | 180–220 |
| 3M-merkintä | WR-SH |
| Hiomanailonin rakenne | 100 |
| Väri | punainen |
| Toteutus | A Medium |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 556000 |
|---|---|
| EAN | 3134375444491 |