Ripustettava energiajako F-, B-, PL- ja CZ-maille 250SAFE 250safe
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti ripustettava energianjakaja, jossa on kestävä, kovakumivahvistettu kotelo tilaa säästävään ja hyvin järjestettyyn sähkön ja paineilman jakeluun.
Pistorasioilla maille F, B, PL ja CZ.
Lähtöpistorasiat itselukittuvilla kansilla.
Huomautus
Ripustettava energianjakaja Ethernet-liitännällä pyynnöstä.
Rakenne
2 kpl painonappiturvaliittimiä 3/8 tuumaa, 2 m paineilmaletku.
Malli
Kompakti ripustettava energianjakaja, jossa on tukeva, kovakumivahvistettu kotelo tilaa säästävään ja hyvin järjestettyyn sähkön ja paineilman jakeluun.
Pistorasioilla maille F, B, PL ja CZ.
Lähtöpistorasiat itselukittuvalla kannella.
Huomautus
Ripustettava energiajako Ethernet-liitännällä saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Energianjakaja |
|---|---|
| Liitäntätyyppi, tulo | F; F; F |
| Syvyys | 212 mm |
| Pistorasioiden määrä 400 V/16 A | 1 |
| Teho | 9.5 kW |
| Pistorasioiden määrä 250 V | 6 |
| Paineilmaliitäntöjen lukumäärä | 2 |
| Leveys | 227 mm |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Korkeus | 305 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081146250SAFE |
|---|---|
| EAN | 4003644021116 |