Varaparisto P5R.2 P5r.2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
081485 kokoon P5R / P5R.2.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Akku |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 3,7 V |
| Akkukapasiteetti | 700 mAh |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Akun jännite | 3,7 V |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Kemiallinen rakenne | Litiumioni |
| Uudelleenladattava | kyllä |
| Paino per kappale | 20 g |
| Valmistajan merkintä | P5R.2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081482P5R.2 |
|---|---|
| EAN | 4029113770309 |