Klipsivalaisin W1R-WORK W1r-work
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Ledlenser
- Tuotenumero
- G081226W1R-WORK
- Varastotilanne
- 21kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Clips-valaisinRakenneUltrakompakti, tehokas ja monipuolinen: Ledlenser W1R Work on käytännöllinen klipsivalaisin ammattilaisille, turvallisuushenkilöstölle ja tee-se-itse-tekijöille. Sen voi milloin tahansa kiinnittää vaivattomasti esimerkiksi työvaatteisiin, pipoihin tai metallipinnoille. Todistetun Ledlenser-valonlaadun ansiosta se tarjoaa tarkan valaistuksen kahdella kirkkaustasolla. 360° kääntyvän nivelen ja kallistettavan valaisinpään ansiosta pieni kumppani tuottaa valon sinne, missä sitä tarvitaan. Sisäänrakennettu akku on helppo ja nopea ladata USB-C:n kautta. Muita älykkäitä toimintoja ovat nystyräpinta pitävää otetta varten, kätevä kuljetuslukko sekä varoitustoiminto alhaisesta akkutasosta.
- Ultrakompakti ladattava klipsivalaisin, jossa kaksi kirkkaustasoa.
- 360° kääntyvä nivel ja kallistettava valaisinpää tarkan ja joustavan valaistuksen takaamiseksi.
- Joustava kiinnitys kestävällä klipsillä tai magneetilla.
- Sisäänrakennettu litiumioniakku; helppo ladata USB-C:n kautta, akun ja lataustason ilmaisin.
- Käytännöllinen kuljetuslukko, joka suojaa tahattomalta käynnistymiseltä.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Klipsivalaisin
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työvalo |
|---|---|
| Paino | 392 g |
| CRI-arvo | 70; 70; 70 |
| Akkukapasiteetti | 0.74 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 60 - 220 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei; ei; ei |
| Paloaika | 1.5 - 7 h |
| Värilämpötila | 6000 - 7500 K |
| Valmistajan merkintä | W1R Work |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 76 mm |
| Kokonaisleveys | 38 mm |
| Kokonaispituus | 32 mm |
| Akun jännite | 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081226W1R-WORK |
|---|---|
| EAN | 4058205032094 |