Akkukäyttöinen LED-valonheitin 3000 3000
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen LED-valonheitin, jossa on kestävä alumiinikotelo päivittäiseen käyttöön vaativissa olosuhteissa.
- Korkeakapasiteettiset COB LED -moduulit.
- Himmennettävä 5-portaisesti 10–100 %.
- Käytännöllinen lataustilan valvonta LED-näytöllä suoraan valaisimessa.
- Valaisinjalan integroitu 10 mm reikä asennusta varten yleisesti käytettäville jalustoille.
Joustava käyttö. Akku- tai verkkokäyttöön.
Toimitussisältö
Sisältää laturin.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä veteen upotusta vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Soveltuu teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Akkukäytössä sisä- ja ulkokäyttöön.
- Johdollisessa käytössä sisäkäyttöön.
- IP 67 -luokituksen mukaisesti pölytiivis ja suojattu määräaikaista veteen upottamista vastaan.
- Iskunkestävä IK 07 -luokituksen mukaisesti.
Ei-soveltuva käyttö
- Ei sovellu lasten käytettäväksi.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista valaisinta kovalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle tai avotulelle.
- Älä käytä valaisinta, jos kotelo vaurioituu.
- Älä avaa koteloa.
- Älä altista verkkojohtoa kuumuudelle, öljylle tai teräville esineille.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Rakenne
Akkukäyttöinen LED-valonheitin, jossa on tukeva alumiinikotelo päivittäiseen käyttöön vaativissa olosuhteissa.
- Suuren kapasiteetin COB LED -moduulit.
- Himmennettävissä 5 portaassa 10–100 %.
- Kätevä lataustilan valvonta LED-näytöllä suoraan valaisimessa.
- Valaisinjala, jossa integroitu 10 mm reikä asennusta varten yleisimpiin jalustoihin.
Joustava käyttö. Akku- tai verkkokäyttöön.
Toimitussisältö
Sis. laturin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Valonheitin |
|---|---|
| Paino | 1720 g |
| Akkukapasiteetti | 4.4 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Valovirta | 400–4000 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mikään; ei mikään; ei mikään |
| Paloaika | 1–14 h |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 233 mm |
| Kokonaispituus | 234 mm |
| Akun jännite | 11.1 V; 11.1 V; 11.1 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0814453000 |
|---|---|
| EAN | 4062406232894 |