Akkukäyttöinen yleisvalaisin LED-tekniikalla 18 W 18 W
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varjoton ja häikäisemätön rakenne, jossa on laaja valonjako.
2 valaistustilaa ja käyttöaika enintään 3 tuntia. Säädettävä teräsjalka, jauhemaalattu.
Sopii
Kolmijalkaan nro 081252 koko 1,35–3.
Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykerrostumilta (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Varjoton ja häikäisemätön rakenne laajalla valonjakaumalla.
2 valaistustilaa ja käyttöaika jopa 3 tuntia. Säädettävä teräsjalka, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleisvalaistus |
|---|---|
| Paino | 1600 g |
| CRI-arvo | 80 |
| Akkukapasiteetti | 2.6 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 2500 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Paloaika | 3 h |
| Värilämpötila | 6500 K |
| Valmistajan merkintä | VEGA 1500 C+R |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 280 mm |
| Kokonaisleveys | 103 mm |
| Kokonaispituus | 288 mm |
| Akun jännite | 11.1 V; 11.1 V; 11.1 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valovirta vaihe 2 | 750 lm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08126618 |
|---|---|
| EAN | 5708997354513 |