LED-taskulamppu paristolla 170 170
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka ladattava LED-taskulamppu anodisoitua alumiinia.
Kaksiportainen kytkin, jossa on lisäksi boost-toiminto, tarjoaa erinomaisen valaistuksen kaikkiin käyttökohteisiin. Yhden käden tarkennus mahdollistaa valokeilan nopean ja helpon säädön.
- Latauksen ja purkautumisen valvonta kytkimen värillisten LEDien avulla.
- Pitkä käyttöaika tasaisella valovirralla.
- USB-C-latausliitäntä.
- Vierimisen estin.
- Tarkennettava lampun pää.
Toimitussisältö
Sis. USB-C-latauskaapelin ja akun.
Huomautus
Sopivat vara-akut löytyvät numerolla 081365Toiminto
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykerrostumilta (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Rannelenkin kanssa.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Sopii teolliseen ja yksityiskäyttöön.
- Pöly- ja roiskevesisuojattu IP54:n mukaisesti.
Soveltumaton käyttö
- Ei sovellu lasten käytettäväksi.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Avaa kotelo akun vaihtoa varten vain siihen tarkoitetusta kohdasta. Älä avaa koteloa muihin tarkoituksiin.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai suoralle kosketukselle veden kanssa.
- Älä käytä lamppua voimakkaan iskun tai putoamisen jälkeen.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Malli
Vankka ladattava LED-taskulamppu anodisoitua alumiinia.
Kaksiasentoinen kytkin ja ylimääräinen boost-toiminto tarjoavat erinomaisen valaistuksen kaikkiin käyttötarkoituksiin. Yhden käden tarkennus mahdollistaa valokeilan nopean ja helpon säätämisen.
- Latauksen ja purkautumisen valvonta kytkimen värillisillä merkkivaloilla.
- Pitkä käyttöaika tasaisella valovirralla.
- USB-C-latausliitäntä.
- Pyörimisenesto.
- Tarkennettavalla lampunpäällä.
Toimitussisältö
Sis. USB-C-latauskaapeli ja akku.
Huomautus
Sopivat vara-akut löytyvät numerolla 081365
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 500 lm |
| Pään ⌀ | 32 mm |
| Paloaika | 2 h |
| Paino | 160 g |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 164 - 176 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-valaisin |
| Paloaika, vaihe 2 | 4.5 h |
| Akkukapasiteetti | 2.9 Ah |
| Valovirta vaihe 2 | 200 lm |
| Akun jännite | 3.7 V; 3.7 V; 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Voidaan käyttää myös taskulamppuna | Tarkennus |
| CRI-arvo | >80 |
| Valovirta-boost | 900 lm |
| Vaihdettava akku | kyllä |
| Pidennetty paloaika | 30 s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081364170 |
|---|---|
| EAN | 4062406942595 |