LED-sauvataskulamppu akulla 160 160
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä ladattava LED-käsivalaisin anodisoidusta alumiinista.
Kaksiasentoinen kytkin ja ylimääräinen boost-toiminto takaavat erinomaisen valaistuksen kaikkiin käyttökohteisiin. Yhden käden tarkennus mahdollistaa valokeilan nopean ja helpon säädön.
- Latauksen ja purkauksen valvonta kytkimen värillisillä merkkivaloilla.
- Pitkä käyttöaika tasaisella valovirralla.
- USB-C-latausliitäntä.
- Pyörimisen esto.
- Tarkennettavalla lampunpäällä.
Toimitussisältö
Sis. USB-C-latauskaapelin ja akun.
Huomautus
Sopivat vara-akut löytyvät numerolla 081365Toiminto
IP54: suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuoja.
Toimitussisältö
Käytännöllisellä taskuklipsillä.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
- Pöly- ja roiskevesisuojattu IP54:n mukaisesti.
Soveltumaton käyttö
- Ei sovellu lasten käyttöön.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Avaa kotelo akun vaihtoa varten vain siihen tarkoitetusta kohdasta. Älä avaa koteloa muihin tarkoituksiin.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai suoralle kosketukselle veden kanssa.
- Älä käytä lamppua voimakkaan iskun tai putoamisen jälkeen.
- Älä vaihda valonlähdettä.
Malli
Vankka ladattava LED-taskulamppu eloksoitua alumiinia.
Kaksiasentoinen kytkin lisätoiminnolla boost-toiminto tarjoaa erinomaisen valaistuksen kaikkiin käyttökohteisiin. Yhden käden tarkennus mahdollistaa valokeilan nopean ja helpon säädön.
- Latauksen ja purkautumisen valvonta kytkimen värillisten merkkiledien avulla.
- Pitkä käyttöaika tasaisella valovirralla.
- USB-C-latausliitäntä.
- Vierimissuoja.
- Tarkennettavalla lamppupäällä.
Toimitussisältö
Sis. USB-C-latauskaapelin ja akun.
Huomautus
Sopivat vara-akut löytyvät numerolla 081365.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 150 lm |
| Pään ⌀ | 18 mm |
| Paloaika | 1 h |
| Paino | 41 g |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 154 - 161 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Valaistus | LED-valaisin |
| Paloaika, vaihe 2 | 3 h |
| Akkukapasiteetti | 0.6 Ah |
| Valovirta vaihe 2 | 50 lm |
| Akun jännite | 3.7 V; 3.7 V; 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Voidaan käyttää myös taskulamppuna | Tarkennus |
| CRI-arvo | >80 |
| Valovirta-boost | 250 lm |
| Vaihdettava akku | kyllä |
| Pidennetty paloaika | 30 s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081361160 |
|---|---|
| EAN | 4062406942564 |