Line Light johdoton tarkastuslamppu 465 465
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Line Light -työvalo on valmistettu ekstruusioakryyliprofiilista, jossa on integroitu linssi (säteilykulma 75°), ja se on siksi erityisen kestävä ja iskunkestävä. Päädyssä lisätaskulamppu (150 lumenia).
Valaisinta voidaan kääntää pidikkeessä ja säätää niin, ettei se häikäise.
Toimitussisältö
Työvalo akulla, verkkolaite, klipsipidike magneetilla ja lukittava koukku.
Toiminto
IP65: Suojaus huuhteluvedeltä kaikista suunnista ja suojaus pölyn tunkeutumiselta (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Malli
Line Light -työvalaisin on valmistettu ekstruusioakryyliprofiilista, jossa on integroitu linssi (hajautuskulma 75°), ja on siten erittäin kestävä ja iskunkestävä. Päädyssä lisätaskulamppu (150 lumen).
Lamppua voidaan kääntää pidikkeessä ja säätää siten, ettei se häikäise.
Toimitussisältö
Työvalaisin akulla, verkkolaite, klipsipidike magneetilla ja lukittava koukku.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tarkastuslamppu |
|---|---|
| Akkukapasiteetti | 2.6 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 65 |
| Valovirta | 150 - 600 lm |
| Valoteho | 2.6 W |
| Säteilykulma | 75 astetta |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Pään ⌀ | 25 mm |
| Paloaika | 1.5 h |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Värilämpötila | 6000 K |
| Paino | 220 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 357 mm |
| Akun jännite | 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081341465 |
|---|---|
| EAN | 5708997352441 |