LED-otsalamppu akulla HF8R-WORK Hf8r-work
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Ledlenser
- Tuotenumero
- G081391HF8R-WORK
- Varastotilanne
- 62kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokkaat LED-otsalamput ammattikäyttöön.
- Kääntyvä pää ja portaaton tarkennustoiminto.
- Intuitiivinen käyttö ja portaaton himmennys.
- Vaihdettava, pestävä otsapanta.
- Ledlenser Connecting System yhtenäisenä liitäntänä mahdollistaa helpon yhdistämisen laajaan lisävarustevalikoimaan. <
Toiminta
IP68: Suojattu pitkäaikaiselta upotukselta veteen (vesitiivis) ja suojattu pölyn tunkeutumiselta (pölytiivis), sekä täysin kosketussuojattu.
Rakenne
Tehokkaat LED-otsalamput ammattikäyttöön.
- Käännettävä pää ja portaattomasti säädettävä tarkennustoiminto.
- Intuitiivinen käyttö ja portaattomasti säädettävä himmennys.
- Vaihdettava, pestävä otsapanta.
- Ledlenser Connecting System yhtenäisenä liitäntänä mahdollistaa helpon yhdistämisen laajaan lisävarustevalikoimaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | otsalamppu |
|---|---|
| Paino | 198 g |
| Valmistajan merkintä | HF8R WORK |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Akun jännite | 3.7 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Akkukapasiteetti | 3.7 Ah |
| IP-suojausluokka | IP 68 |
| Valovirta | 300–900 lm |
| Paloaika | 3–10 h; 3–10 h; 3–10 h |
| Valaistusleveys | 210 m |
| Edistynyt tarkennusjärjestelmä (AFS) | kyllä |
| Himmennettävä valaistus | kyllä |
| Rungon väri | musta |
| Uudelleenladattava | kyllä |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Paloaika, vaihe 2 | 90 h |
| Valovirta vaihe 2 | 20 lm |
| Valovirta-boost | 1600 lm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081391HF8R-WORK |
|---|---|
| EAN | 4058205031967 |