Konevalaisin 9led-br
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukkaat, yleiskäyttöiset valaisimet, joissa on virtakytkin ja 3 m kuminen liitäntäjohto.
Kaikki HEDI® kone-/työpistevalaisimet toimitetaan vakiona pöytäpuristimilla, integroidulla magneetilla ja 4 ruuvilla, jotta valaisin voidaan kiinnittää joustavasti erilaisille alustoille.
Kolmen kirkkausportaan avulla työpisteen valaistus voidaan optimoida; innovatiivinen muotoilu mahdollistaa kohteen tarkastelun ylhäältä valaisimen läpi, 600 mm pidennetty metallinen nivelletku.
Toiminta
IP20: Suojaus vieraiden esineiden tunkeutumista vastaan, kun ⌀ < 12 mm, mutta kosketusta tulee välttää; lisäksi ei suojausta vettä vastaan.
Rakenne
Laadukkaat, yleiskäyttöiset valaisimet kytkimellä, 3 m kumiliitäntäjohdolla.
Kaikki HEDI®-kone-/työpaikkavalaisimet toimitetaan vakiona pöytäpuristimilla, integroidulla magneetilla ja 4 ruuvilla, joiden avulla valaisin voidaan kiinnittää joustavasti erilaisille alustoille.
Kolme kirkkaustasoa optimoituun työpisteen valaistukseen; innovatiivinen muotoilu mahdollistaa kohteen tarkastelun ylhäältä valaisimen läpi. Pidennetty 600 mm metallinen nivelletku.
Tekniset tiedot
| IP-suojausluokka | IP 20 |
|---|---|
| Valovirta | 750 lm |
| Valoteho | 6 W |
| Valaistus | LED |
| Värilämpötila | 6500 K |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0813059LED-BR |
|---|---|
| EAN | 4003644022540 |