Konevalo 9led-24v
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukkaat, yleiskäyttöiset valaisimet kytkimellä, 3 m kumiliitosjohdolla.
Kaikki HEDI® kone-/työpistevalaisimet toimitetaan vakiona pöytäpuristimilla, integroidulla magneetilla ja 4 ruuvilla, jotta valaisin voidaan kiinnittää joustavasti eri alustoihin.
Kokeiltu konevalaistus, jossa on erittäin kestävä valaisinpää, roiskevesi- ja pölytiivis, ammattikäyttöön vaativissa työympäristöissä tai käyttöön koneissa ja koneiden päällä. Radiohäiriöt standardin SS-EN 62493 mukaisesti.
Toiminto
IP64: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuoja.
Rakenne
Laadukkaat, yleiskäyttöiset valaisimet kytkimellä, 3 m kumisella liitäntäjohdolla.
Kaikki HEDI®-kone-/työpistevalaisimet toimitetaan vakiona pöytäpuristimilla, integroidulla magneetilla ja 4 ruuvilla lampun joustavaan kiinnittämiseen erilaisille alustoille.
Hyväksi todettu konevalaistus erittäin tukevalla valaisinpäällä, roiskeveden- ja pölytiivis, ammattikäyttöön vaativissa työympäristöissä tai käyttöön koneissa ja niiden yhteydessä. Radiotaajuushäiriöt standardin SS-EN 62493 mukaan.
Tekniset tiedot
| Nimellisjännite | 24 V |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 64 |
| Valovirta | 1140 lm |
| Valoteho | 9.9 W |
| Värilämpötila | 6400 K |
| Säteilyn avauskulma, kiinteä | 60 astetta |
| Valon tarkennus | Kohdistettu valokeila |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0813039LED-24V |
|---|---|
| EAN | 4003644016709 |