Konevalaisin DUO 6LEDWDUO 6ledwduo
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G0813066LEDWDUO
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Rakenne
Korkealaatuinen, yleiskäyttöinen valaisin, jossa on päälle/pois-kytkin ja 3 m musta liitäntäjohto. Kestävä, pitkä, vaipallinen metallinen niveletku tarjoaa valaisinpään vapaan liikuteltavuuden ja hyvän asennonpitävyyden.
Kaikki Hedi®-kone-/työpistevalaisimet toimitetaan vakiona pöytäpuristimilla, integroidulla magneetilla ja 4 ruuvilla, joilla valaisin voidaan kiinnittää joustavasti erilaisiin alustoihin.
Kääntyvän linssin avulla valaisin voidaan helposti ja nopeasti vaihtaa piste- ja laajakeilavalon välillä. Valaisinpää voidaan pallonivelen avulla kääntää ja suunnata 340°. Sisältää vaihdettavat valonlähteet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konevalo |
|---|---|
| Nimellisjännite | 250 V |
| Valaistus | LED |
| Värilämpötila | 3000 K |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään |
| Valon väri | lämmin valkoinen |
| Liitäntäkaapelin pituus | 3 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0813066LEDWDUO |
|---|---|
| EAN | 4003644020713 |