LED-yleisvalaisinlamppu 65 W 65 W
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varjoton ja häikäisemätön rakenne, jossa on suuri valon hajonta.
Erittäin tehokas 360° työvalo maadoitetulla pistorasialla. Lamppu voidaan ripustaa kaikkialle vahvaan koukkuun tai asettaa suoraan työpöydälle.
Sopii
Kolmijalkaiseen jalustaan nro 081252, koko 1,35-3.
Toiminto
IP54: suoja roiskevedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Varjoton ja häikäisemätön rakenne, laaja valonjako.
Erittäin tehokas 360° työvalo maadoitetulla pistorasialla. Valaisimen voi ripustaa mihin tahansa vahvaan koukkuun tai asettaa suoraan työpöydälle.
Tekniset tiedot
| Valon väri | 6000 K |
|---|---|
| Paino | 3500 g |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen; Verkkokäyttöinen; Verkkokäyttöinen |
| Kokonaiskorkeus | 199 mm |
| Kokonaisleveys | 199 mm |
| Kokonaispituus | 305 mm |
| Tehonkulutus | 65 W |
| Nimellisjännite | 220 - 240 V |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 6000 lm |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Liitäntäkaapelin pituus | 5 m |
| Säädettävä säteilykulma | 360 astetta; 360 astetta; 360 astetta |
| Valaistus | LED-lamppu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08126765 |
|---|---|
| EAN | 5708997356371 |