Kuljetusrullavaunu, tyyppi LF, kiinteät pyörät 6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Huoltovapaat alustan komponentit keskiraskaiden kuormien kuljetukseen. Kulutusta kestävät nailonpyörät, joissa on luistamaton kumipinnoite, voidaan koota yksittäin tai järjestelmäksi.
Rakenne, jossa jokaisessa kiinteässä pyörässä on kaksi kapseloitua kuulalaakeria.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Raskaan kuorman siirtorullavaunu |
|---|---|
| Paino | 12 kg |
| Leveys | 210 mm |
| Pituus | 415 mm |
| Valmistajan merkintä | LF-6 |
| Korkeus | 100 mm |
| Nostokyky | 6 t |
| ⌀ pyörä | 85 mm |
| Pyörien määrä | 6 |
| Pyörän leveys | 85 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0860076 |
|---|---|
| EAN | 4025092163866 |