Iso jäteastia, punainen 80
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN EN 840-1, 5 ja 6.
Rakenne
Suuri muovinen jäteastia, katkaistun kartion muotoinen. Vakauttavat laipat yläreunoissa. Kansi, jossa ympäri kulkeva kondenssiveden poistoura. Kannen kahvat ovat helppokäyttöiset ja vinosti sijoitetut. 4 saranaa (koko 80: 2 saranaa) varmistetuilla saranatapeilla. Vahvistettu pohja patentoidulla akselirakenteella. Tukeva ulkoinen runko vahvistetulla, kestävällä pyöräakselilla ja kevyesti rullaavilla pyörillä. Kansi on varustettu melua vaimentavalla kannen avauksella ja täyttää meluasetuksen direktiivin 2000/14/EU mukaisesti.
Rakenne
Parempi astian vakaus erityisen pohjarakenteen ansiosta, jossa on läpikulkeva aaltokontuuri.
Normi
DIN EN 840-1, 5 ja 6.
Malli
Iso muovinen jäteastia, katkaistun kartion muotoinen. Vakaannuttavat laipat yläreunoissa. Kannessa kauttaaltaan kondenssiveden poistourat. Kannenkahvat ovat helppokäyttöiset ja viistosti sijoitetut. 4 saranaa (koko 80: 2 saranaa) varmistetuilla saranatapeilla. Vahvistettu pohja patentoidulla akselirakenteella. Tukeva ulkoinen alusta vahvistetulla, vankalla pyöräakselilla ja kevyesti rullaavilla pyörillä. Kansi on toteutettu melueristetyllä kannenavauksella ja täyttää meludirektiivin 2000/14/EU mukaiset vaatimukset.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suuri jäteastia |
|---|---|
| Väri | punainen |
| Syvyys | 514 mm |
| Leveys | 448 mm |
| Paino | 10.5 kg |
| Korkeus | 932 mm |
| Hyötykuorma yksikkösi mukaan | 40 kg |
| Nimellistilavuus | 80 l |
| Tilavuustoleranssi | -5 / +18 l |
| ⌀ pyörä | 200 mm |
| Väri | punainen |
| Valmistajan merkintä | Pro Wave -säiliö |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G98780480 |
|---|---|
| EAN | 4052941604799 |