Iso jäteastia, punainen 360
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN EN 840-1, 5 ja 6.
Malli
Iso muovinen jäteastia, katkaistun kartion muotoinen. Vakaannuttavat laipat yläreunoissa. Kannessa kauttaaltaan kondenssiveden poistourat. Kannenkahvat ovat helppokäyttöiset ja viistosti sijoitetut. 4 saranaa (koko 80: 2 saranaa) varmistetuilla saranatapeilla. Vahvistettu pohja patentoidulla akselirakenteella. Tukeva ulkoinen alusta vahvistetulla, vankalla pyöräakselilla ja kevyesti rullaavilla pyörillä. Kansi on toteutettu melueristetyllä kannenavauksella ja täyttää meludirektiivin 2000/14/EU mukaiset vaatimukset.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Suuri jäteastia |
|---|---|
| Väri | punainen |
| Syvyys | 880 mm |
| Leveys | 665 mm |
| Paino | 18.6 kg |
| Korkeus | 1115 mm |
| Hyötykuorma yksikkösi mukaan | 144 kg |
| Nimellistilavuus | 360 l |
| Tilavuustoleranssi | -40 / +20 l |
| ⌀ pyörä | 200 mm |
| Väri | punainen |
| Valmistajan merkintä | Pro Wave -säiliö |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G987804360 |
|---|---|
| EAN | 4052939204628 |