Materiaaliteline 3282
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hitsattu teräslevyrakenne, jossa teräslevystä valmistettu taso muovilaatikoiden ja lankakorien alustaksi.
Korkeudensäätö 25 mm:n välein.
Neljä kääntyvää pyörää (kaksi jarrullista), renkaat termoplastista elastomeeria.
Maalaus
Briljantinsininen RAL 5007, jauhemaalattu.Rakenne
Kallistettava teräslevytaso, jossa pysäytysreuna toisella sivulla.
Rakenne
Hitsattu teräslevyrakenne, jossa teräslevytaso alustaksi muovilaatikoille ja lankakoreille.
Korkeudensäätö 25 mm:n välein.
Neljä kääntyvää pyörää (kaksi jarrulla), renkaat termoplastista elastomeeria.
Maalaus
Briljanttisininen RAL 5007, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Materiaaliteline |
|---|---|
| Kuormatason leveys | 510 mm |
| Kuormatason syvyys | 410 mm |
| Tyyppi | 3282 |
| Paino | 18 kg |
| Nostokyky | 150 kg |
| ⌀ pyörä | 75 mm |
| Säädettävä kallistus | 0; 15; 30 astetta |
| Korkeudensäätöalue | 755–1105 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9199023282 |
|---|---|
| EAN | 4017976328201 |