Nosturilla kuormattava työkalukaappi, täydellinen vetolaatikoilla 200 kg 5/6 5/6
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täydellisesti varusteltu työkalu kaappi 40×28G, ulosvedettävillä laatikoilla 36×24G. 4 kääntyvää lenkkiä kiinnitykseen nostokoukkuun. Kaksi lukitustankoa turvallista kuljetusta varten, lukittavissa riippulukolla (ei sisälly; sopiva riippulukko, sangan halkaisija enintään 6 mm). 4 U-profiilijalkaa kuljetukseen pumppukärryllä, ajettavissa alle edestä ja sivulta. Erittäin kestävä ja vahvistettu teräslevyrunkorakenne. Keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Ulosvedettävissä laatikoissa lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnittämistä varten 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suuremmat). Yksittäisulosvetoesto tekee mahdottomaksi avata useita laatikoita yhtä aikaa. Yhden käden yksittäislaatikon avauslukitus.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt ja peitelevy antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035. Peitelevyä ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7016.
Huomautus
Kaappia nostettaessa ja kuljetettaessa ulosvedettävät laatikot on kiinnitettävä riittävästi laatikostoon, lukitustankojen on oltava lukittuina.
Huomio
Soveltuu ulkokäyttöön vain rajoitetusti, eikä sitä tule altistaa sään vaikutuksille.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto | Ulosvetorajoitin |
| Tuotetyyppi | Työkalukaappi |
| Tuotenimen attribuutti | 36×24G |
| Syvyys | 793 mm |
| Leveys | 1020 mm |
| Tehokas korkeus | 900 mm |
| Laatikoiden tehokas leveys | 900 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 600 mm |
| Laatikoiden määrä | 6 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 36 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 36×24 |
| Syvyys | 793 mm |
| Leveys | 1020 mm |
| Korkeus | 1250 mm |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhden käden |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9324115/6 |
|---|---|
| EAN | 4067263118190 |