Office Station -tulostinkaappi, kääntöovi tulostinluukulla 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tuotannon lähellä oleva yhteyspiste tiedotusta, ohjausta ja dokumentointia varten.
Tietokonekotelo lukittavalla kääntöovella ja tulostinluukulla. Kääntöovikaappi ulosvedettävällä hyllyllä, tehokas leveys 580 mm, tehokas syvyys 480 mm.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvedettävät laatikot, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
|---|---|
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Tuotetyyppi | Toimistotyöpiste |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Korkeus | 1000 mm |
| Liitäntätyyppi, tulo | F |
| Nimellisjännite | 250 V |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9488151 |
|---|---|
| EAN | 4062406135546 |