Merkintäkilpi GARANT Uni Line Panel M:lle Oranssi
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant uni line
- Tuotenumero
- G955443ORANGE
- Varastotilanne
- 6kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräslevystä valmistettu merkintäkilpi kiinnitettäväksi GARANT Uni Line -paneeliin nro 955440.
Maalaus
Jauhemaalattu kulloinkin käytössä olevalla värillä.
Huomautus
Sopivat kuvasymbolit (eri käyttötarkoituksiin) merkintäkilpiin löytyvät numerosta 955474.
Määräysten mukainen käyttö
Määräysten mukainen käyttö
- Kaksiseinäinen pylväs, jossa molemmin puolin käytettävät rei’itetystä levystä valmistetut seinät.
- Rei’itetyt levyseinäelementit 9 × 9 mm, 37 mm jaolla Easyfix-koukkujen ja -pidikkeiden sekä muiden rei’itetyn levyn tarvikkeiden kiinnitykseen.
- Huomioi suurin sallittu kantavuus mukaan lukien lisärakenteet.
Epäasianmukainen käyttö
- Varusta rei’itetty levyseinä vain tarvikkeilla, jotka soveltuvat tähän käyttötarkoitukseen.
- Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä säilytä tai kuljeta varmistamattomia työkappaleita.
- Älä seiso tai istu siirrettävän yritys-/työpaikkalaitteen päällä.
- Älä tee omatoimisia muutostöitä.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu merkintäkilpi kiinnitettäväksi GARANT Uni Line Panel nro 955440:een.
Maalipinta
Jauhemaalattu ajankohtaisessa värissä.
Huomautus
Sopivat kuvapiktogrammit (eri käyttötarkoituksiin) merkintäkilpiin löytyvät numerolla 955474.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Merkintälisäosa |
|---|---|
| Syvyys | 30 mm |
| Syvyys | 30 mm |
| Leveys | 326 mm |
| Korkeus | 250 mm |
| Väri | Oranssi RAL 2008 |
| Sarja | Paneeli |
| Väri | oranssi RAL 2008 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G955443ORANGE |
|---|---|
| EAN | 4062406584481 |