Akkukäyttöinen käsipyörösaha 71360461 71360461
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kompakti akkukäyttöinen käsipyörösaha metallille nopeisiin, tarkkoihin kylmäkatkaisuihin peltiin, putkiin ja profiileihin jopa 57 mm leikkuusyvyyteen asti.
- Manuaalinen nopeudensäätö.
- Suuri lastunkeräyssäiliö.
- Kuolleen miehen kytkin, uudelleenkäynnistyssuoja ja lämpötilakatkaisu.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja laturia. Sisältää L-BOXXin, pyörösahanterän, lastunkeräysastian, ohjainkiskoadapterin.
Huomautus
Sopivia vara-akkuja ja latureita saatavana nro 073851–073866.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Sahanterän reiän ⌀ | 20 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 18 V; Bosch 18 V |
| Paino | 3.05 kg |
| Valmistajan merkintä | F-IRONCut57AS |
| Enimmäiskierrosluku: | 2800 min-1 |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Sahanterän ⌀ | 150 mm |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Toteutus | Metallipyörösaha |
| Suurin sahaussyvyys 90° | 57 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07820971360461 |
|---|---|
| EAN | 4014586900131 |