Teollisuusporateline IBS16 Ibs16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teollisuusporateline pora-/iskuporakoneille.
Tarkalla ja säädettävällä lohenpyrstöohjauksella ja massiivisella pohjalevyllä.
Toimitussisältö
Sis. painovoimatoimisen jäähdytysvoitelun 500 ml:n jäähdytysnestesäiliöllä, joustavan nivelletetyn letkun ja 43 mm:n supistuskappaleen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porateline |
|---|---|
| Karan iskunpituus | 145 mm |
| Kaulan Ø | 43 / 53 mm |
| Iskunpituuden kokonaisalue | 295 mm |
| Valmistajan merkintä | IBS16 |
| Korkeus | 400 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G075912IBS16 |
|---|---|
| EAN | 4014586878515 |